معاون قضایی قوه قضاییه از دادسرای نظامی ناحیه تربت حیدریه بازدید کرد

۰۷ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۳:۴۶ کد خبر: ۷۹۲۴۴۰ دسته بندی: حقوق و قضا، قضایی و دادگستری

در جریان سفر هیئت عالی قضایی به استان خراسان رضوی، معاون قضایی قوه قضاییه به نمایندگی از رئیس عدلیه از دادسرای نظامی ناحیه تربت حیدریه بازدید کرد.

 حجت الاسلام والمسلمین صادق رحیمی در جمع کارکنان دادسرای نظامی تربت حیدریه گفت: مدیران عالی قوه قضاییه از تمام مشکلات معیشتی قضات و کارمندان باخبرند و رئیس دستگاه قضا تلاش شبانه روزی خود را برای بهبود وضعیت رفاهی کارکنان بکار بسته است.

وی با بیان اینکه رئیس قوه قضاییه به دنبال احیاء بودجه ۲.۹ درصد مصوب بوده، افزود: در صورت احیاء بودجه مذکور، قوه قضاییه به تصویب طرح تسری نیازی ندارد و حقوق کارکنان خود را از محل بودجه اعلامی تامین می کند.

حجت الاسلام و المسلمین رحیمی یکی از برنامه های سفر خود را بررسی مشکلات حوزه قضایی تربت حیدریه برشمرد و افزود:موضوع تصویب اعتباری برای ساخت ساختمان جدید دادسرای نظامی تربت حیدریه از مواردی است که به رئیس قوه قضاییه منعکس و در جلسه جمع بندی این سفر به نتیجه می‌رسد.

این مقام قضایی با بیان اینکه همکاران خودم را در سازمان قضایی نیروهای مسلح افرادی صبور و متدین دیدم، گفت: بنده به سهم خودم از کارکنان سازمان قضایی نیروهای مسلح که با سعه صدر و متانت به وعده مسئولان قوه اعتماد داشته و هیچ تجمعی نداشتند، تشکر می کنم. 

رئیس دادسرای نظامی ناحیه تربت حیدریه نیز در این بازدید گفت: ۱۱ شهرستان جنوب خراسان رضوی با جمعیتی بیش از یک میلیون و ۵۰۰ هزار نفر از خدمات دادسرای نظامی ناحیه تربت حیدریه بهره مند می شوند و علی رغم کمبود نیروی اداری و قضایی همکاران بنده با تلاش شبانه روزی در ارائه خدمات قضایی به جامعه هدف بسیارفعال و پویا هستند.

یاسر کاظم نژاد استیجاری بودن مکان فعلی دادسرای نظامی و فقدان منازل سازمانی را از مهمترین دغدغه های این مجموعه قضایی برشمرد و افزود: با واگذاری ۲۰۰۰ متر زمین از سوی اداره مسکن و شهرسازی و تهیه نقشه مقدمات ساخت مکان دایمی فراهم شده لکن بودجه آن باید پیش بینی شود.

اسماعیل رحمانی معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خراسان رضوی، معاون قضایی قوه قضاییه را در این سفر همراهی می کردند.


لینک کوتاه چاپ

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت ارز و طلا