گل‌محمدی: برای بازگشت به پرسپولیس ۳ شرط دارم/ از هیچ باشگاهی پیشنهاد ندارم؛ تا دوشنبه صبر می‌کنم

۰۸ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۵:۳۰ کد خبر: ۷۹۲۵۳۶ دسته بندی: فوتبال، ورزشی

سرمربی مستعفی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با استعفا می‌خواهم از تیمم حمایت کنم تا شاید تلنگری ایجاد شود.

یحیی گل‌محمدی، سرمربی تیم مستعفی تیم فوتبال پرسپولیس در گفت‌وگو با برنامه تلویزیونی «ورزش و مردم» در مورد استعفایش از سرمربیگیری پرسپولیس و همچنین مشکلات این تیم صحبت‌هایی انجام داد که گزیده آن را در زیر می‌خوانید:

*صعود تیم ملی به جام جهانی را تبریک می‌گویم. با همدلی و همیاری سعودی خوب به جام جهانی داشتیم و از همه بابت این کار ارزشمند تشکر می‌کنم.

*کار کردن در پرسپولیس برای هر مربی افتخار بزرگی است. ثباتی که داشتیم به راحتی اتفاق نیفتاد. بعد از اینکه سال گذشته قهرمان شدیم، از شروع فصل مشکلات داشتیم که البته در یکی، دو هفته و یکماه اتفاق نیفتاد. بازیکنان کلیدی را از دست دادیم، حتی ۳-۴ بازیکن خوب را نتوانستیم جذب کنیم. با توجه به داشته‌هایمان بودند بازیکنانی که می‌توانستند به ما کمک کنند.

*عشق به پرسپولیس باعث شد تا در شرایط بحرانی کار کنیم. بازیکنانی داشتیم که خانه‌شان را برای حضور در پرسپولیس فروختند و به خاطر عشق به پرسپولیس کار کردند. براساس بضاعت بازیکن گرفتیم و وارد مسابقات شدیم.

*شکل پرواز ما به عربستان را ببینید قرار بود سه شنبه به آنجا برویم، اما چون پرواز هماهنگ نشده بود چندین ساعت کف فرودگاه معطل شدیم. فاصله ما با الهلال ۳ گل نبود، اما این اتفاقات باعث شد خسته و بی‌تمرکز باشیم. بازیکنان خارجی هم نتوانستند با ما همراهی کنند.

*بعد به لیگ برگشتیم؛ مشکل زمین تمرین که جای خودش بود. ۲ بازیکن تاجیک را چند ماه نتوانستیم استفاده کنیم. دنبال استادیوم مجهز نبودیم دنبال یک زمین تمرین حداقلی بودیم، اما از حداقل‌ها هم محروم شدیم. 

*بعد، از لیک قهرمانان آسیا محروم شدیم به عنوان قهرمان لیگ باید در سید یک رقابت می‌کردیم. حضور در این مسابقات پاداش ما و بازیکنان بود تا خودمان را در آسیا نشان دهیم. تنها جایی که می‌توانستیم خودمان را نشان دهیم آسیا بود که آن را هم از ما گرفتند.

*این بدقولی‌های ما را اذیت کرد از ابتدای فصل تابه حال هیچ پاداشی نگرفتیم، اما وقتی تیمی می‌خواهد به موفقیت برسد باید حداقل‌ها برایش فراهم شود.

*شب گذشته با درویش صحبت کردم، به پیشکسوتان باشگاه توضیح دادیم. هیچکدام از مواردی که خواستیم برای خودم نیست. درخواست کردم پرداختی‌ها تا ۵۰ درصد برسد و پاداش‌ها را بدهند. یک زمین تمرین خوب فراهم کنند و یکی، دو بازیکن خوب جذب کنند.

*هیچ مشکلی با درویش نداریم، چون مشکلات برای این یکی، دو هفته نیست. کار واقعاً سخت است.

*بحث ما مالی نیست در این ۶، ۷ ماه خیلی وعده دادند، اما هر کسی وارد این باشگاه می‌شود باید منابع مالی را فراهم کند و امکانات حداقلی را به بازیکنان بدهد. با اینکار می‌خواهم از تیمم حمایت کنم شاید تلنگری ایجاد شود. اگر می‌خواهیم در پرسپولیس کار کنیم باید مشکلات را ریشه‌ای حل کنیم.

*پیشنهاد از سپاهان؟ از هیچ تیمی پیشنهاد ندارم؛ می‌خواستم مسافرت بروم، اما بخاطر شایعات کنسل کردم. آنقدر مشکلات زیاد است خسته شده‌ام. هر هتلی می‌رویم بدهکار هستیم، هر دفتر هواپیمایی می‌رویم بدهکار هستیم. با این شرایط توان ادامه دادن را ندارم.

*تا زمانی که ۳ خواسته من تا دوشنبه برطرف شود با افتخار در خدمت تیم و باشگاه خواهم بود. می‌توانستم مانند مربیان دیگر قراردادم را فسخ کنم و پول سال بعد را هم بگیرم، اما استعفا دادم و از تمام حق و حقوقم گذشتم. اگر شرایط اولیه همکاری وجود داشته باشد با افتخار کار خواهم کرد، اما تا دوشنبه هم صبر می‌کنم.


لینک کوتاه: https://www.mizan.news/?p=792536

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت ارز و طلا