باند قاچاق مسلحانه مواد مخدر در آب‌های خلیج فارس منهدم شد

۰۹ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۳:۰۱ کد خبر: ۷۹۲۶۶۶ دسته بندی: حقوق و قضا، قضایی و دادگستری

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان از انهدام قاچاق مسلحانه مواد مخدر در آب‌های خلیج فارس خبر داد.

مجتبی قهرمانی در گفت و گو با میزان از انهدام یک باند قاچاق مسلحانه مواد مخدر در آب‌های خلیج فارس خبر داد و گفت: مأموران دریابانی استان هرمزگان با هماهنگی مقام قضایی و با رصد اطلاعاتی دقیق موفق شدند در آب‌های خلیج فارس، یک باند قاچاق مسلحانه مواد مخدر را منهدم و سه نفر از سوداگران مرگ را دستگیر کنند.

رئیس کل دادگستری دادگستری هرمزگان خاطر نشان کرد: اعضای این باند قصد داشتند محموله بزرگ مواد مخدر را از طریق دریا و به وسیله شناورهای تندرو به سواحل هرمزگان منتقل نموده و سپس در سراسر کشور توزیع کنند که خوشبختانه با هوشیاری مأموران در تحقق نیات مجرمانه خود ناکام ماندند.

وی همچنین تصریح کرد: در جریان این عملیات از قاچاقچیان، دو فروند شناور، بیش از یک تن مواد مخدر از نوع تریاک و مقادیر قابل توجهی اسلحه و مهمات جنگی کشف و ضبط شده است.

این مقام قضایی در ادامه افزود: اعضای دستگیر شده این باند مواد مخدر با صدور قرار تأمین کیفری جهت تکمیل روند تحقیقات و طی مراحل دادرسی در بازداشت به سر می‌برند.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در پایان با هشدار به قاچاقچیان مواد مخدر خاطرنشان کرد: دستگاه قضایی با توسل به اقدامات پیشگیرانه و برخورد قاطع و بدون اغماض در مسیر مبارزه بی‌امان با بلای خانمان‌سوز مواد مخدر از هیچ کوششی فروگذار نخواهد شد و در راستای عمل به وظایف قانونی عرصه را بر سوداگران مرگ تنگ خواهد کرد.


لینک کوتاه چاپ

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت ارز و طلا