مواد فروش محله منیریه با بیش از ۱۷ کیلو مواد مخدر دستگیر شد

۰۹ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۸:۰۲ کد خبر: ۷۹۲۷۹۹ دسته بندی: جامعه، حوادث، انتظامی و آسیب‌های اجتماعی

جانشین پلیس مبارزه با موادمخدر فرماندهی انتظامی تهران بزرگ از دستگیری یک قاچاقچی سابقه دار در محله منیریه تهران و کشف ۱۷ کیلو و ۲۶۰ گرم تریاک خبر داد.

-به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “حسین باباپور” جانشین پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ در تشریح جزییات این خبر گفت: در پی ارجاع چندین فقره شکایات و گزارشات مردمی مبنی بر فعالیت مجرمانه یکی از فروشندگان مواد مخدر در منطقه “منیریه ” پرونده‌ای در این رابطه تشکیل و تیمی از ماموران پایگاه یکم این پلیس رسیدگی به موضوع را به عهده گرفتند.
وی در ادامه افزود: به دنبال این موضوع با رصد دقیق فعالیت مجرمانه‌ی متهم مشخص شد نامبرده با مراجعه به مرز‌های شرقی کشور مقادیر قابل توجه‌ای مواد مخدر را تهیه و پس از انتقال به مخفیگاه خود در محله منیریه به توزیع و خرده فروشی آن می‌پردازد.
این مقام انتظامی با بیان اینکه ماموران با بکارگیری شیوه‌های نوین پلیسی موفق به شناسایی مخفیگاه متهم شدند، افزود: پس از هماهنگی با مقام قضایی ماموران در یک عملیات غافلگیرانه پلیسی ضمن رعایت کلیه موازین شرعی و قانونی به مخفیگاه متهم ورود کرده و در بازرسی از محل موفق به کشف ۱۷ کیلو و ۲۶۰ گرم تریاک به همراه آلات و ادوات مصرف و فروش مواد مخدر شدند.
جانشین پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران در پایان خاطرنشان کرد: متهم پس از دستگیری به مقر پلیس منتقل و ضمن تشکیل پرونده و انجام تحقیقات تکمیلی جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضائی ارجاع شد.
 


لینک کوتاه: https://www.mizan.news/?p=792799

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت ارز و طلا