ثبت نام مجردان تا ۲۰ بهمن ماه جاری ادامه دارد

۰۹ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۱:۴۵ کد خبر: ۷۹۲۸۱۱ دسته بندی: اقتصاد، امور زیربنایی

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران از ثبت نام بیش از ۴۸۰هزار نفر در طرح نهضت ملی مسکن استان تهران خبر داد و گفت: ثبت نام مجردان تا ۲۰ بهمن ماه جاری ادامه دارد.

– بنا به اعلام  وزارت راه و شهرسازی، خلیل محبت خواه گفت: ثبت نام در سامانه ثمن (سامانه ثبت نام نهضت ملی مسکن) برای مردان مجرد بالای ۲۳ سال ادامه دارد و همزمان پالایش‌های استان تهران نیز در حال انجام است.

محبت خواه همچنین به سیاست بسترسازی و تشویق مردان مجرد به تشکیل خانواده از سوی وزارت راه و شهرسازی اشاره کرد و گفت: واحد‌های ساخته شده به مردانی تعلق می‌گیرد که در طول دوره ساخت تشکیل خانواده داده باشند و در غیر این صورت واحد به قیمت کارشناسی روز با محاسبه اتمام تخفیفات و یارانه‌های پروژه به همان متقاضی تحویل داده خواهد شد.

محبت خواه در ادامه افزود: هنوز اقساط تسهیلات نهضت ملی مسکن برای اقشار کم درآمد جامعه مشخص نیست و میزان اقساط نیز متناسب با استطاعت خانواده‌ها و دهک‌های درآمدی و از همه مهم‌تر متناسب با زمانی است که واحد‌ها به متقاضیان تحویل داده می‌شود. در این راستا تلاش‌های حوزه معاونت مسکن وزارت متبوع نیز بر همین اساس استوار است.

 

 


لینک کوتاه: https://www.mizan.news/?p=792811

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت ارز و طلا